Дніпроhttp://dnipro.ya-zvezda.com
Дніпро
Контакты:
телефон 1:254-52-67
телефон 2:067-73-64-282
e-mail:
Творческий псевдоним:
Дніпро
 • Жанр
  Музыкальный коллектив
 • Страна
  Украина
 • Регион
  Киевская область
 • Город
  Киев
Персональный сайт артиста:


Описание группы и деятельности:
Лауреат міжнародних конкурсів, володар Гран-Прі «Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» - професійний молодіжний колектив, створений в 1995р. з метою збереження, розвитку та популяризації самобутньої української народної музики та пісні, піднесення їх на якісно новий професійний рівень, вибудови оригінального мистецького напрямку на основі українського «етно».
Артисти з вищою музичною освітою, солісти - лауреати міжнародних фестивалів і конкурсів, заслужені артисти України.
Художній керівник, композитор, аранжувальник, скрипаль – заслужений артист України Любомир Матейко.
Генеральний директор, солістка – заслужена артистка України Олена Кулик.

В репертуарі ансамблю є авторські концертні програми:
• «Жива Вода» та «Трой-Зілля» – українська традиційна народна та сучасна музика і пісня в авторських версіях та аранжуваннях: народні пісні, авторські, що стали народними, історичні балади, романси, календарні та обрядові солоспіви, жартівливі пісні, інструментальні авторські композиції, фантазії, коломийки, жартівливі, танцювальні мелодії.
• «Ті, що походять від Сонця» - фолк-метаморфози в стилі українського модерну: цілісна композиція з 9 окремих номерів (Інтро…;Свят-Коло; Прийди,Весно; Аркан; Гул Землі; Велика журба; Зелений шум; Люлі-люлі; Золотий Обруч). Музика засл. діяча мистецтв України В.Павліковського, ідея та втілення нар. артиста України В.Вовкуна, костюми лауреата держ. премії ім. Т.Г.Шевченка Л.Семикіної. Відеоверсія твору (42хв.) з використанням балетної групи, комп`ютерної графіки, світлових спецефектів, сценографії демонструється на каналах телебачення „1 Національний”, „Культура”, ТРК „Київ”, Всесвітня служба УТР, КГТРК „Київ”, та ін. Твір отримав високу оцінку глядачів, преси та фахівців як оригінальний, молодіжний, єдиний в Україні в цьому жанрі етно-проект.
• «Земля моя казкова – Україна» – етно-музична молодіжна програма (сучасна українська музика і пісня в авторських версіях та імпровізаціях).
• «Концерт-забава» - музичне оформлення урочистих подій та свят яскраво-динамічні, темпераментні мелодії, задушевні пісні, добродушний жарт, весільні і козацькі марші, улюблені та популярні мелодії світу , легка танцювальна музика до Вашого смаку, настрою та бажання.
Театралізовані музично-обрядові дійства для учнів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій: "І заспівали звуки!.."( українські народні музичні інструменти, що ми знаємо про них? ), "Новорічний передзвін", "Прийди, Весно!"
В концертних програмах використовуються більше 30 музичних інструментів, як традиційно-народні так і класичні: цимбали, ліра, бандура, скрипки, альт, контрабас, кларнет, акордеон, кларнет, кобза, коза, козобас, панфлейта, дримба, фрілка, флояра, кавал, тилинка, трембіти, сімейства сопілок, окарин та рогів, барабани, бубни, литаври, бухало, бугай, дзвони, трикутники, сімейства колокал та дерев’яних коробочок, коси, рублі, тріскачі, ксилофон, дзвони оркестрові, перкусія і ін.
Оригінальні костюми колективу: від традиційно-вишиваних до авторських, з використанням трипільських та скіфських мотивів.
CD: «Жива Вода» (2000р.), «Ті, що походять від Сонця» (2006р.), "І заспівали звуки!.." (2012), готується до випуску «Трой-Зілля».
DVD: «Ті, що походять від Сонця» (2010р.,41хв.);
Відеофільми:
«Український ансамбль народної музики «Дніпро» («1 Національний» 1998р. (20хв);
«Споконвічна музика «Дніпра» («Культура» 2010р. (49 хв.);
«Ану, хлопці, веселої» («Культура» 2010р. (1год.41 хв.)
Музика та пісня ансамблю «Дніпро» постійно звучать на каналах Національного радіо України та в ефірах телеканалів.
Впродовж творчої діяльності ансамбль «Дніпро» бере активну участь у урядових концертах, офіційних прийомах, загальнодержавних культурно-мистецьких заходах у м.Києві, селах, містах та обласних центрах України. Представляє Україну у важливих міжнародних мистецьких акціях на рідній землі та за кордоном – святкування Днів культури України, Днів Незалежності України, участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах: Бухаресті (Румунія), Гоорі, Амстердамі, Утрехті, (Нідерланди), Сочі, Тюмені, Москві, Твері, Санкт-Петербурзі (Росія), Самарканді (Узбекистан), Белфорті, Мон Режо, (Франція), Ганновері, Мюнхені, Берліні (Німеччина), Сопоті (Польща), Стокгольмі (Швеція), Кішеневі, Бєльці (Молдова), Азорські острови (Португалія), тощо.

Пропонуємо сольні концертні програми (участь у концертах) та музичне оформлення державних свят, урочистих подій, днів міста, села та сільського господарства, презентацій, ювілеїв організації, корпоративів, днів народження, весіль, новорічних свят.

Адреса: Україна, м.Київ - 01010, вул.Московська 3, (ст.м. Арсенальна, БК «Печерськ»), тел.(044)254-52-67, 066-707-88-60, 067-73-64-282
E-mail: pr@dnipro-art.com.ua  Я-звезда: статья